Vyhledej
Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK) > Sport > tenis

Dvorští baby tenisté na mistrovství ČR

Redakce / 23.09.2019, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Dva zástupci z našeho klubu se probojovali na MČR této věkové kategorie mezi 40 hráčů a hráček, kteří si o tomto víkendu mohli zahrát o titul mistra republiky.

FOTOGALERIE - DVA DVORÁCI NA MČR JEDNOTLIVCŮ V BABYTENISU!!

BabytenisBabytenis je míčová hra, která je určena pro hráče ve věku 8 – 9 let. Hraje se stejně jako klasický tenis přes tenisovou síť, jen s odlehčenými míči a zkrácenou raketou. Upravena jsou i pravidla vzhledem k věku - hraje se na jeden set. Na každém turnaji či každý trenér je však může mít upraveny jinak.

Andrejka Kučerová v základní skupině dokázala vyhrát v sobotu všech 5 zápasů a postoupila z 1. místa ve skupině mezi nejlepších 16 dívek. V dnešních vyřazovacích bojích vyhrála další zápas a dostala se do čtvrtfinále, kde již podlehla, a skončila tak na krásném 5. místě!

Dáda Motal bude baby tenistou až od příští sezóny, účast na MČR bylo pro něj odměnou a sbíráním zkušeností do dalších roků. Ve skupině zvládl vyhrát 1 zápas, v dnešních bojích v soutěži útěchy se mu nedařilo.

Oběma hráčům gratulujeme, že se tohoto turnaje mohli účastnit, a Andrejce za perfekt 5. místo 👍💪🎾 .

V sobotu 28. září 2019 odjíždíme s minitenisty na MČR družstev, držte palce!!