Vyhledej
Šikovné nákupy
Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK) > Sport > tenis

Tenisový JUTA CUP 2020 (24.-28- 7. 2020)

Redakce / 22.07.2020, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Již tento pátek - 24. července 2020 - ve městě na Labi odstartuje jubilejní 20. ročník tenisového turnaje dospělých JUTA CUP. Trvat bude do úterý dalšího týdne a stejně jako v předchozích letech bude k vidění skvělý tenis.

FOTOGALERIE - Tenisový JUTA CUP 2020

Hlavní sponzor turnaje JUTA, a.s., mezi hráče rozdělí prize money ve výši 60.000 Kč a přihlášeno je již přes 200 mužů a žen.

„Velmi nás těší opět vysoká účast, vzhledem k přerušení evropských a světových turnajů k nám přijedou opravdu špičkoví hráči, kteří mají šanci do budoucna uspět i ve světovém měřítku. Spojení s okruhem turnajů Optim Tour si velice vážíme, zvyšuje prestiž naší akce,“ prozradil Krkonošskému deníku Michal Vágner, ředitel turnaje, jehož výsledky a průběh bude možné sledovat na www.optimtour.cz.

Dění v královédvorském areálu Hrubá luka zahájí páteční kvalifikace, v sobotu bude pokračovat hlavní soutěž a vše uzavřou úterní finálové boje. Divácké vstupné na turnaj je zdarma.

Turnaje se zúčastní několik hráčů z našeho města a někteří budou patřit mezi spolufavority turnaje. Výsledky Gabriely Knutsonové a Daniela Pátého z uplynulého víkendu na turnaji dospělých stejné kategorie v Brně nám dávají naději, že by některý z pohárů mohl zůstat v držení domácích hráčů. Gabča došla v Brně až do finále dvouhry, Daniel do semifinále dvouhry.

Přijďte naše hráče podpořit, k zhlédnutí bude určitě velmi kvalitní tenis.

Roman Nápravník
TC Dvůr Králové n. L.

Další články Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK)

 
Vaše komentáře

Přečteno 713x
 
Hodnocení článku: