Vyhledej
Šikovné nákupy
Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK) > Sport > tenis

Tenisový klub ve Dvoře Králové je již otevřen, hrát se může i čtyřhra, nabízí se i volejbal

Redakce / 20.04.2020, Dvůr Králové nad Labem, tenis.kralovedvorsko.cz
Jednou z možností, kde si můžete oficiálně zasportovat, jsou venkovní tenisové kurty. A využít můžete znovuotevřený tenisový klub nejen na tenis, ale i volejbal.

FOTOGALERIE - TENISOVÝ KLUB ZNOVU OTEVŘEN!!

K pondělí 20. dubnu 2020 máme v provozu v areálu TCDK za Kauflandem již 7 antukových kurtů. Pro případnou rezervaci kurtů prosím kontaktujte správce klubu pana Arnošta Šilhana tel.: 603 532 598.

Dále od pondělí 20. dubna 2020 bude zprovozněno beachvolejbalové hřiště v areálu "Tramvaj". Od středy 22. dubna 2020 bude ve stejném areálu zprovozněn antukový tenisový a volejbalový kurt. Pro rezervaci hřiště na tramvaji kontaktujte prosím správce areálu pana Eduarda Kňourka tel.: 602 248 495.

V obou venkovních sportovních areálech je nutné dodržovat všechna aktuální platná nařízení vlády ČR. K dnešnímu dni (20. dubna 2020) mezi nejdůležitější patří hra maximálně ve 4 hráčích (2 na každé straně hřiště) při všech sportech (tenis i volejbal), používání roušek při pohybu v celém areálu klubu, zákaz vstupu do klubovny a zákaz používání WC v areálu.

Přejeme hodně zdraví a hezký sportovní zážitek

Roman Nápravník

Další články Tenisový klub Dvůr Králové n. L (TC DK)

 
Vaše komentáře

Přečteno 279x
 
Hodnocení článku: