Zlato, stříbro i bronz: takové medaile a poháry přivezli naši dorostenci z přeborů Královéhradeckého a Pardubického kraje, který se konal v Hradci Králové o uplynulém víkendu.
Adam Nápravník zvítězil ve dvouhře dorostenců a nominoval se na MČR jednotlivců, které se bude hrát v březnu v Opavě.
Adam byl i ve finále debla, vítězství mu uniklo neproměněným mečbolem.
Břéťa Lukáš byl v semifinále čtyřhry a bral bronz, ve dvouhře se dostal do čtvrtfinále.
12.12.2024 - V sobotu 14. prosince pořádá v lesích kolem vrcholů Zvičiny, Kozla a Perné Myslivecký spolek Zvičina hon. Do lesa a na louky nad Dolní Brusnicí a Bílou Třemešnou doporučujeme proto v tento den nevycházet.